>>WYPRAWKA SZKOLNA<<

UWAGA!!!

Nastąpiła zmiana terminu składania wniosków w ramach Rządowego Programu Wyprawka Szkolna! Wnioski (kompletne) należy składać u pedagoga szkolnego do dnia 07 września 2015 r.

WZÓR wniosku można pobrać ze strony szkoły Załącznik nr 3 – Wniosek 3 – niepelnosprawnosc – zał.3  lub otrzymać w gabinecie pedagoga szkolnego :)

W razie jakichkolwiek pytań proszę się kontaktować z pedagogiem szkolnym lub z wychowawcą klasy

 

Członkowie sekcji strzeleckiej z Banacha w czasie wakacji nie próżnowali. Wzięli czynny udział w obchodach Święta Wojska Polskiego 15 sierpnia, obsługując stanowisko strzeleckie na festynie parafialnym przy kościele WNMP w Żaganiu. Tym razem strzelaliśmy z łuku przybliżając mieszkańcom jakże interesującą odmianę strzelectwa.

Festyn WNMP 2014 krzy 1 s 2 s 3 s 4 s 5 s

>>Podziękowania<<

czysty aniołek

Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Żaganiu odebrali zebrane przez nas środki czystości i złożyli na ręce Dyrektora – Pana Mieczysława Śmieszka serdeczne podziękowania za udział w II Ogólnopolskiej Akcji CZYSTY ANIOŁEK 2015 :)

WYPRAWKA SZKOLNA 2015

W nowym roku szkolnym 2015/2016 będzie po raz kolejny realizowany Rządowy Program „Wyprawki szkolnej” polegający na dofinansowaniu do zakupu podręczników. Wszelkie (dokładne) informacje będą udzielane uczniom na początku września 2015 r. (zaraz po rozpoczęciu roku szkolnego)

Załącznik nr 3 – Wniosek 3 – niepelnosprawnosc – zał.3-1

Załącznik nr 4 – Wzór OŚWIADCZENIA o zakupie

Załącznik nr 2 – Wniosek 2 – poza kryt. doch.-zał 2-1

Załącznik nr 1 – Wniosek 1 – kryterium dochodowe

INFO-WYPRAWKA SZKOLNA 2015

Skuces naszej absolwentki.

dsc05746Ubiegłoroczna absolwentka Aleksandra Zakrzewska zwyciężyła w konkursie na projekt zagospodarowanie żagańskiego dworca kolejowego. Należy przy tym zaznaczyć, że to nie pierwszy kolejowy sukces Oli – w czasach, gdy była naszą uczennicą zespół pod jej przewodnictwem został laureatem konkursu dla uczniów z woj. lubuskiego i zachodniopomorskiego zorganizowanego przez europosła A. Zasadę pod hasłem „Moja magiczna kolej”. Gratulujemy Oli i rozpiera nas duma z naszej absolwentki!