20 stycznia 2018 roku w Centrum Kultury w Żaganiu odbył się V Rejonowy Festiwal Kolęd i Pastorałek. Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Żaganiu reprezentowała Martyna Białko, która wyśpiewała tytuł Laureata.
Serdecznie gratulujemy!

20 stycznia 2018 roku w Centrum Kultury w Żaganiu odbył się V Rejonowy Festiwal Kolęd i Pastorałek. Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Żaganiu reprezentowała Martyna Białko, która wyśpiewała tytuł Laureata.
Serdecznie gratulujemy!

przypominamy o konieczności dokonania wpłat za udział w Balu Absolwentów i pakietu pamiątek.