
W poniedziałek 11 stycznia po 3. lekcji (godz. 10.45) w gab. 301 odbędą się szkolne eliminacje wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Lokalnym.

W poniedziałek 11 stycznia po 3. lekcji (godz. 10.45) w gab. 301 odbędą się szkolne eliminacje wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Lokalnym.
przypominamy o konieczności dokonania wpłat za udział w Balu Absolwentów i pakietu pamiątek.