Klasa 1A i 1B 14 września wzięły udział w zajęciach integracyjnych. Uczniowie zwiedzili również Muzeum Obozów Jenieckich.
Klasa 1A i 1B 14 września wzięły udział w zajęciach integracyjnych. Uczniowie zwiedzili również Muzeum Obozów Jenieckich.


















przypominamy o konieczności dokonania wpłat za udział w Balu Absolwentów i pakietu pamiątek.