W tłusty czwartek, 12.02.2015 roku, drużyna męska koszykarzy z Banacha, spalając kalorie przed spożyciem pączków, wywalczyła II miejsce w rozgrywkach powiatowych.
Serdecznie gratulujemy i życzymy smacznego!
Katedra Wychowania Fizycznego.
przypominamy o konieczności dokonania wpłat za udział w Balu Absolwentów i pakietu pamiątek.