Zachęcamy uczniów naszej Szkoły do wzięcia udziału w 14. edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Zapisy zespołów (od 2 do 4 osób) i bliższe informacje u p. Rafała Szymczaka.
przypominamy o konieczności dokonania wpłat za udział w Balu Absolwentów i pakietu pamiątek.