Już w czwartek 21 lutego 2019 r. od 8.50 do 12.30 kolejny dyżyr psychologa w naszej szkole:)
Serdecznie zapraszam!!!
Już w czwartek 21 lutego 2019 r. od 8.50 do 12.30 kolejny dyżyr psychologa w naszej szkole:)
Serdecznie zapraszam!!!
przypominamy o konieczności dokonania wpłat za udział w Balu Absolwentów i pakietu pamiątek.